ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Musical dla dzieci (7-12 lat)

Performance Kids

Witajcie na naszych inspirujących zajęciach musicalowych, dedykowanych dzieciom w wieku szkolnym! Nasza oferta to nie tylko doskonałe połączenie śpiewu i tańca, ale również magiczna podróż w świat bajek Disneya i nie tylko!

Atrakcyjne Połączenie Śpiewu z Tańcem

Na naszych zajęciach dzieci mają niepowtarzalną szansę rozwijania umiejętności wokalnych oraz tanecznych jednocześnie. Poprzez dynamiczne ćwiczenia wokalne i ruchowe, staramy się rozbudzić kreatywność i pewność siebie naszych małych artystów. Uczestnictwo w zajęciach musicalowych to nie tylko nauka, ale także radość i wyjątkowe emocje!

Początki Musicalu

Współczesny musical narodził się na Broadwayu i jest to wyjątkowe połączenie teatru, muzyki, tańca i emocji, które zachwycają widzów na całym świecie.

Dołącz do naszych zajęć musicalowych i otwórz drzwi do magicznego świata sztuki, muzyki i tańca! Zapewniamy profesjonalną opiekę, wykwalifikowanych instruktorów oraz mnóstwo frajdy podczas nauki i występów.

Zapraszamy serdecznie do zapisów i wspólnej podróży przez świat musicalu razem z nami!

Prowadzące zajęcia

Olga Waśkowiak

Olga Waśkowiak

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu o specjalności – Tancerz Sceniczny. Tancerka Opery Wrocławskiej i Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Prowadzi wiele warsztatów tanecznych, tworzy efektowne choreografie, przygotowuje pary do „pierwszego tańca”. Uwielbia pracę z dziećmi, co najmłodsi odwzajemniają zaangażowaniem i wspaniałymi efektami.

Agata Lejba-Migdalska

Agata Lejba-Migdalska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale wokalnym. Wszechstronna wokalistka, dla której muzyczne bariery nie istnieją, a gatunki muzyczne, w których się porusza sięgają od klasyki operowej, przez musical, pop, jazz, po muzykę rockowo-metalową.
W 2009 zadebiutowała jako solistka w Teatrze Wielkim w Poznaniu partią Hudel w musicalu „Skrzypek na dachu” (J. Bock/J. Stein).
Współpracowała także z Operą Nova w Bydgoszczy i Operą Wrocławską(…)