ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Angielski z piosenką

Performance Kids

Zapewnij swojemu dziecku niesamowitą przyszłość, pełną możliwości! Zapisz je na fascynujące zajęcia z języka angielskiego, gdzie nauka idzie w parze z muzyką i plastyką.

Angielski z piosenką

Dzięki połączeniu śpiewania piosenek oraz twórczych zajęć plastycznych, Twoje dziecko będzie rozwijać umiejętności językowe w przyjemny sposób, jednocześnie poszerzając wyobraźnię i kreatywność. Niech nauka stanie się nie tylko obowiązkiem, ale również pasją, która otworzy przed nim nowe horyzonty i da pewność siebie w międzynarodowym środowisku.
Zapisz je już dziś na te wyjątkowe lekcje i obserwuj, jak rośnie wewnętrzny artysta i biegły mówca!

Olga Kosakowska

Mam na imię Olga, mam 22 lata i jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kocham śpiewać i z wielką radością dzielę się tą miłością w dziećmi. Uczę języka angielskiego przez zabawę . Podczas zajęć mówię do dzieci po angielsku i wprowadzam kilka rozwojowych aktywności związanych z tematem oraz elementy muzyczne. Dzięki takiemu podejściu dzieci chętnie się uczą, łatwiej przyswajają wiedzę, świetnie się bawią i rozwijają inne ważne umiejętności np. muzyczne, motoryczne, sensoryczne, matematyczne, wyobraźnię i umiejętności językowe. Zapraszam do wspólnej zabawy po angielsku!