ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Śpiew rozrywkowy

Lekcje śpiewu w doborowym towarzystwie!

Każda osoba zainteresowana lekcjami śpiewu marzy o tym, aby wydobywać z siebie czysty i dźwięczny głos. Czasami wydaje nam się, że jest to zadanie niewykonalne, lecz warto pamiętać o tym, że nauka śpiewu dotyczy w dużym stopniu odpowiedniej pracy mięśni. Nasi nauczyciele doskonale wiedzą jak wytrenować konkretne mięśnie, tak aby znacznie zwiększyć skalę Twojego głosu.

Nasze lekcje śpiewu rozrywkowego to zdecydowanie numer jeden w Performance Music Studio w Poznaniu! Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie Performance mają na koncie unikalne sukcesy konkursowe, koncertowe i nagraniowe. Doświadczenie naszych nauczycieli decyduje o tym, że realizowane przez nas lekcje śpiewu okazują się wartościowe dla osób o zróżnicowanych umiejętnościach.

Zapewnimy Ci indywidualny plan zajęć, umożliwiając stopniowe odkrywanie potencjału Twojego głosu. Nauka śpiewu przebiega w przyjaznej atmosferze, która pozwoli Ci się „otworzyć” i szybko zauważyć efekty.

Nauka śpiewu dopasowana do Twoich potrzeb

Nieważne, czy preferujesz jazz, pop, rock, reggae, soul czy repertuar estradowy lat 50-tych, będąc uczestnikiem naszych lekcji śpiewu z pewnością się nie zawiedziesz. Jesteśmy tu dla Ciebie i potrafimy dopasować scenariusz zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W trakcie nauki śpiewu dowiesz się, jak pracować ze swoim głosem w całej jego skali i sukcesywnie ją poszerzać, w końcu osiągając możliwości Ariany Grande. Poznasz fundamentalne zasady emisji głosu, aby unikać schorzeń takich jak chrypka, przetrenowanie czy załamanie głosu. Poznasz podstawowe techniki wokalne takie jak: technika otwartego gardła, bel canto, mix rejestrów czy belting. I wreszcie – jak pracować z wykorzystaniem mikrofonu. Nauka śpiewu przygotuje Cię do zaśpiewania ulubionych piosenek bez fałszowania i narażania się na krytykę. Dzięki temu poprzez Twój głos odkryjesz swoje JA. Wyrusz na jego poszukiwanie! Poznań to miasto, w którym możesz umówić się na spotkanie z naszym nauczycielem.

Performance Music Studio

Próbna Lekcja 85 zł