Loading...

ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 668 435 277 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Cennik

Cenimy transparentność w relacjach z uczniami. Możesz pobrać umowę i zapoznać się z nią wcześniej.

Lekcje w pakiecie

Śpiew

90 zł/ 50 minut

lekcje dla najmłodszych

50 zł/ 30 minut

Instrument

75 zł /45 minut

lekcje dla najmłodszych

45 zł/ 30 minut

Cena dotyczy pakietu na cały rok szkolny lub pakietu 12 zajęć w cyklu cotygodniowym z możliwością przełożenia dwóch godzin.

Lekcja Pojedyncza

Śpiew

110 zł/ 50 minut

lekcje dla najmłodszych

55 zł/ 30 minut

Instrument

85 zł /45 minut

lekcje dla najmłodszych

50 zł/ 30 minut

Cena dotyczy wykupienia pojedynczej lekcji bez umowy.

Zajęcia grupowe

PERFORMANCE KIDS

45 zł/ 45 minut

Wynajem sal

Pierwsza godzina

30 zł

Każda kolejna rozpoczęta

20 zł

Sala 50m2 oraz 60m2 z instrumentem

100 zł

Każda kolejna rozpoczęta

75 zł

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje lekcja próbna?

Pierwsza lekcja niezależnie od wybranego przedmiotu to koszt 60 zł. Uczestnictwo w lekcji w żaden sposób nie obliguje Cię do dalszego uczestnictwa w kursie.

Jaki jest koszt zajęć?

Cena jednej lekcji śpiewu to 110 PLN, cena lekcji gry na instrumencie to 85 PLN. Podpisując z nami umowę na co najmniej 3 miesiące zyskujesz rabat, a więc miesięczny koszt kursu to odpowiednio 360 i 300 PLN.

Ile czasu trwają zajęcia?

Lekcja śpiewu trwa 50 minut, pozostałe lekcje 45 minut. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj dla Ciebie. Jeśli masz swoje indywidualne potrzeby dotyczące czasu lekcji, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Czy mogę odwołać lekcję?

Zawsze staramy się zrozumieć naszych uczniów, każdemu może zdarzyć się zmiana planów. Dlatego nie pobieramy opłaty za zajęcia odwołane przez ucznia przynajmniej 24 godziny przed umówionym terminem.

Performance Music Studio – zaprzyjaźnij się z muzyką!

Nasza szkoła muzyczna to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką lub podszlifować posiadane już umiejętności. Niezależnie od tego czy interesuje Cię gra na konkretnym instrumencie, lekcje śpiewu czy zajęcia z zakresu produkcji muzycznej, nasza oferta Cię nie zawiedzie. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych predyspozycji, umiejętności i potrzeb naszych poznańskich uczniów, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście oraz rzetelne wsparcie na każdym etapie nauki.

Z pasji do muzyki!

Niewątpliwym atutem naszej szkoły muzycznej jest kadra świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych muzyków. Każdy nauczyciel zatrudniony w Performance Music Studio to prawdziwy pasjonat muzyki, który już od dzieciństwa zgłębia tajniki śpiewu czy gry na instrumentach. Ponadto, osoby prowadzące zajęcia w naszej szkole muzycznej mogą pochwalić się wieloma udanymi występami zarówno na krajowych, jak międzynarodowych konkursach, co daje gwarancję skutecznej nauki i stosunkowo szybkich efektów.

Wiemy, że pierwszy kontakt z instrumentem czy też rozwinięcie pełnego potencjału wokalnego może być nieco kłotpotliwe, dlatego jesteśmy cierpliwi i stawiamy na rozwijanie umiejętności krok po kroku. Jako wszechstronna szkoła muzyczna umożliwiamy naukę gry na fortepianie, gitarze/ukulele, saksofonie, skrzypcach oraz wiolonczeli. Nie brakuje również zajęć ze śpiewu klasycznego, rozrywkowego oraz produkcji muzyki.

Ponadto, nasza szkoła muzyczna rozwija z dobrym skutkiem sekcję „Performance Kids”, która powstała z myślą o dzieciach chcących rozwijać muzyczne zainteresowania już od najmłodszych lat. Na ten moment oferujemy zajęcia muzyczne dla mamy z dzieckiem oraz zajęcia taneczne. Wszystkie lekcje odbywają się w naszym Studio zlokalizowanym w mieście Poznań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!