ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Zajęcia bębniarskie (djembe)

Performance Kids

Zapraszamy na ekscytujące przygody muzyczne z djembe dla przedszkolaków!

djembe dla przedszkolaków!

Chcemy zaprosić wszystkie przedszkolaki do uczestnictwa w naszych dynamicznych zajęciach bębniarskich z wykorzystaniem afrykańskiego instrumentu djembe. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności rytmicznych i muzycznych.

Czego uczą nasze zajęcia bębniarskie djembe:

Rytmika i Koordynacja: Dzięki rytmom djembe dzieci uczą się precyzyjnej koordynacji ruchowej oraz zdolności do zachowania rytmu.
Kreatywność: Wspieramy rozwijanie kreatywności poprzez tworzenie własnych rytmów i improwizację.
Społeczne Umiejętności: Dzieci uczą się współpracy w grupie, słuchania innych oraz komunikacji poprzez muzykę.
Radość i Wyrażanie Emocji: Muzyka jest doskonałym narzędziem do wyrażania emocji i odkrywania radości z tworzenia dźwięków.

Kuba Banaś

z wykształcenia muzyk (pianino, instrumenty perkusyjne, śpiew - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), muzykoterapeuta (Akademia Muzyczna w Łodzi) i muzykolog oraz teoretyk muzyki (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, również studia doktorskie). Mieszka w Poznaniu od 13 lat, prowadził i prowadzi regularne oraz okazjonalne warsztaty bębniarskie, rytmiczne i wokalne w kilkudziesięciu poznańskich i wielkopolskich przedszkolach, domach kultury, szkołach muzycznych, ośrodkach medycznych, stowarzyszeniach i różnorakich instytucjach kultury. Dwa lata spędził w Szkocji (w Edynburgu), prowadząc swój własny chór mieszany, udzielając prywatnych lekcji gry na pianinie i afrykańskich bębnach oraz doszkalając się w prowadzeniu zajęć muzykoterapeutycznych dla seniorów w domach opieki. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą, posiadając bogate doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Prywatnie, poza muzyką, miłośnik dobrej literatury, malarstwa, podróży, entomologii i ogrodnictwa.