ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Gitara/Ukulele

Santana czy Nirvana? Niezależnie od tego, czy chcesz zagłębić się w klasyczny repertuar gitarowy czy preferujesz ostrzejsze brzmienia, nasze poznańskie Studio udostępni Ci wszystkie te możliwości. Realizowana przez nas nauka gry na gitarze jest przeznaczona dla osób o różnym poziomie zaawansowania i obejmuje poznanie wszystkich zagadnień niezbędnych do samodzielnego grania. Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach delikatnych i ciepłych dźwięków oferując naukę gry na ukulele. Jest to dobra opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z instrumentami i chcą szybko zauważyć efekty nauki.

Prowadzimy naukę gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej, a dodatkowym elementem naszej oferty jest wspomniana już nauka gry na ukulele. Udostępniamy na miejscu świetne kolumny do wzmocnienia dźwięku. Pod kierunkiem naszego nauczyciela dowiesz się, co to jest gra akordowa, arpeggio, slajd. Poznasz sposoby palcowania tak niezbędne w solówkach i efektowne uderzenia. Dzięki temu nauka gry na gitarze stanie się dla Ciebie atrakcyjna, a Ty szybko odkryjesz jak ciekawe dźwięki można wydobyć z tego instrumentu.

Nauczysz się posługiwać kostką i pierścieniami do gry na gitarze oraz kapodastrem. Zagrasz nastrojowe ballady flamenco, utwory Metallica i Rolling Stones. Nie ma chyba instrumentu bardziej skupiającego ludzi w jednym miejscu – czy chcesz, by skupili się przy Tobie?

Na dobry początek! Nauka gry na ukulele

Z uwagi na stosunkowo proste akordy, nauka gry na ukulele jest polecana osobom początkującym lub dzieciom, które chcą odpowiednio zmotywować się do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Ukulele jest instrumentem przyjaznym w strojeniu, który pozwala zagrać akompaniament do prostej piosenki w kilku prostych krokach. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z instrumentami strunowymi, zacznij od nauki gry na ukulele, a szybko zauważysz rezultaty.

Postaw na Performance Music Studio!

Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych uczniów oraz atmosferze sprzyjającej rozwijaniu umiejętności, nauka gry na gitarze w Performance Music Studio cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem aspirujących muzyków z miasta Poznań. Nasi nauczyciele realizują zajęcia z dużą dozą cierpliwości i bez kłopotu dopasowują się do indywidualnych predyspozycji ucznia. Już dziś rozpocznij naukę gry na gitarze i umów się na lekcję próbną za pośrednictwem naszej strony.

Performance Music Studio

Próbna Lekcja 85 zł