ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Sale do ćwiczeń

WYNAJEM SAL

Nie masz gdzie ćwiczyć? Sąsiedzi stukają Ci w ściany? Nie martw się! Prowadzimy wynajem sal do ćwiczeń w dogodnym dla Ciebie systemie.

Zapraszamy do wynajęcia jednej z pięciu sal. Dwie z nich o rozmiarach 50 oraz 60m2 nadają się świetnie na kameralne koncerty, organizację warsztatów, kursu jogi czy też jako sale prób (np. tanecznych). Reszta sal jest mniejsza i odbywają się w nich indywidualne zajęcia muzyczne. Każda z sal posiada instrument klawiszowy, a największa z nich fortepian. Dysponujemy także sprzętem nagłośnieniowym, krzesłami oraz stołami cateringowymi, więc możliwa jest organizacja imprez okolicznościowych. Na terenie szkoły są toalety, strefa odpoczynku z sofami i ekspresem do kawy oraz dostęp do zaplecza kuchennego z mikrofalówką.

Nie masz gdzie ćwiczyć?

Ty decydujesz, ile godzin potrzebujesz w danym miesiącu, a my dostosowujemy nasz pakiet do Twoich potrzeb. Dysponujemy przytulnymi salami wyposażonymi w instrumenty klawiszowe, pulpity, sprzęt nagłaśniający oraz mikrofony. Jesteśmy elastyczni czasowo. Możliwe jest udostępnienie sal zarówno indywidualnie, jak i dla większych grup, zespołów muzycznych i tanecznych. W ich ścianach będziesz mógł/mogła oddać się swojej muzycznej pasji!