Loading...

ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 668 435 277 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Taniec dla dzieci (4-7 lat)

Performance Kids

Już od października 2022 roku ruszają w naszym Studio zajęcia muzyczne dla dzieci Performance Kids! Liczne publikacje i badania naukowe poświęcone edukacji muzycznej najmłodszych udowodniły, że uczenie ich rozumienia i przeżywania świata dźwięków wpływa stymulująco na mózg i układ nerwowy. To z kolei przekłada się na tak podstawowe umiejętności, jak koncentracja, zapamiętywanie, czytanie, pisanie i liczenie.

Najlepszy start!

Zajęcia taneczne rozwijają orientację przestrzenną dziecka, regulują bicie serca, ciśnienie krwi, wydolność płuc, skutecznie redukują stres, skłonność do agresji i nadpobudliwość ruchową. Dzięki nim maluch niesamowicie ubogaca swój świat wewnętrzny i wrażliwość, a jednocześnie łatwo adaptuje się w grupie rówieśników. Drogi Rodzicu, jeśli chcesz zapewnić swojej latorośli jak najlepszy start, przyjdź z nią na zajęcia grupowe do Performance Music Studio!

Zajęcia taneczne przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zalety tego typu zajęć można mnożyć bez końca: rozwijają motorykę ciała, poprawiają koordynację, poczucie rytmu, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, umiejętność współpracy w grupie, ale także wpływają korzystnie na zmysł równowagi oraz zapobiegają wadom kręgosłupa.

Pani Ania Poghosyan, która prowadzi u nas zajęcia teneczne to wyjątkowo ciepła i charyzmatyczna nauczycielka ze świetnym podejściem do dzieci, ale także ogromną wiedzą merytoryczną oraz głową pełną nowych pomysłów! Przyprowadź do nas swoje dziecko, a na pewno zostanie z nami na dłużej!

Anna Poghosyan

Wszechstronnie uzdolniona, kreatywna i pełna energii rytmiczka, pedagog oraz tancerka tańca towarzyskiego z międzynarodową klasą taneczną w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.
Ukończyła I i II stopień Szkoły Muzycznej im. O. Kolberga w Szczecinku, uzyskując tytuł zawodowego muzyka o specjalności rytmika oraz fortepian. W roku 2021 uzyskała licencjat w dyscyplinie Sztuki Muzyczne o specjalności Rytmika w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Obecnie studiuje na tym samym kierunku na studiach magisterskich. Dodatkowo studiuje Prowadzenie Szkolnych Zespołów Muzycznych na kierunku Edukacja Muzyczna w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Menedżer Kultury w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Współorganizatorka licznych Turniejów Tańca Towarzyskiego, organizatorka warsztatów tanecznych oraz umuzykalniających takich jak „Taniec z maluchem”. Lubi tworzyć choreografie dla par oraz grup tanecznych. Stale szkoli się w dziedzinie tańca towarzyskiego, prezentując swoje umiejętności w turniejach tańca towarzyskiego i obozach tanecznych na terenie Polski. Trenuje pod okiem najbardziej znanych tancerzy zrzeszonych z Polskim Związkiem Sportu Tanecznego oraz Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W swoich warsztatach tanecznych opiera się na wiedzy z dziedziny tańca towarzyskiego, klasycznego, ludowego, współczesnego i historycznego. Uczestniczka wielu koncertów oraz warsztatów organizowanych w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Uczestniczka „Dalcroze practice in diverse cultures, communities and context” podczas Międzynarodowej Konferencji ICDS5 w Japonii (październik 2021).

Anna uwielbia współpracę z ludźmi niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dzięki różnorodności swoich podopiecznych odkrywa ich potrzeby, przekazując wiedzę w najlepszy możliwy sposób. Dostosowuje program pracy do indywidualnych możliwości uczestnika budując zaufanie i dając profesjonalne wsparcie.