ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Taniec z elementami baletu dla dzieci (4-7 lat)

Performance Kids

Od października 2022 roku rozpoczęliśmy w naszym Studio zajęcia muzyczne dla dzieci Performance Kids! Liczne publikacje i badania naukowe poświęcone edukacji muzycznej najmłodszych udowodniły, że uczenie ich rozumienia i przeżywania świata dźwięków wpływa stymulująco na mózg i układ nerwowy. To z kolei przekłada się na tak podstawowe umiejętności, jak koncentracja, zapamiętywanie, czytanie, pisanie i liczenie.

Najlepszy start!

Zajęcia taneczne z elementami baletu rozwijają orientację przestrzenną dziecka, regulują bicie serca, ciśnienie krwi, wydolność płuc, skutecznie redukują stres, skłonność do agresji i nadpobudliwość ruchową. Dzięki nim maluch niesamowicie ubogaca swój świat wewnętrzny i wrażliwość, a jednocześnie łatwo adaptuje się w grupie rówieśników. Drogi Rodzicu, jeśli chcesz zapewnić swojej latorośli jak najlepszy start, przyjdź z nią na zajęcia grupowe do Performance Music Studio!

Zajęcia taneczne przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zalety tego typu zajęć można mnożyć bez końca: rozwijają motorykę ciała, poprawiają koordynację, poczucie rytmu, umiejętność abstrakcyjnego myślenia, umiejętność współpracy w grupie, ale także wpływają korzystnie na zmysł równowagi oraz zapobiegają wadom kręgosłupa.

Przyprowadź do nas swoje dziecko, a na pewno zostanie z nami na dłużej!

Olga Waśkowiak

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu o specjalności - Tancerz Sceniczny. Tancerka Opery Wrocławskiej i Teatru Muzycznego w Poznaniu.
Prowadzi wiele warsztatów tanecznych, tworzy efektowne choreografie, przygotowuje pary do "pierwszego tańca". Uwielbia pracę z dziećmi, co najmłodsi odwzajemniają zaangażowaniem i wspaniałymi efektami.