ul. Norwida 14, III piętro 60-867 Poznań | +48 669 001 019 | kontakt@performancemusicstudio.pl

Skrzypce

„Człowiek jest jak skrzypce: dopiero kiedy ostatnia struna pęknie, staje się kawałkiem drewna.“ (Carmen Sylva, królowa Rumunii)
Istotnie, skrzypce są chyba najbardziej wymagającym instrumentem, ale też rozbudzają ponadprzeciętną wrażliwość na otaczający świat. Nauka gry na skrzypcach pozwala na przeżywanie naszych emocji dużo głębiej. Przyznaje to wielu znanych ludzi, którzy próbowali na nich swoich umiejętności, jak aktorzy Marietta Żukowska, Kazimierz Kaczor czy Maciej Zakościelny. Kiedy to odkryjesz, nie wypuścisz skrzypiec z ręki.

Nauczyciel Performance realizujący naukę gry na skrzypcach zapozna Cię z prawidłową postawą i trzymaniem instrumentu. Pokaże, jak stroić skrzypce, poprowadzi w sposobach gry smyczkiem i palcami, ale także doradzi w wyborze własnego instrumentu oraz osprzętu. Może i w Tobie drzemie talent Nigela Keneddy’ego?

Jeśli nie masz pewności czy nauka gry na skrzypcach jest dla Ciebie, chętnie pomożemy Ci rozwiać Twoje wątpliwości. Performance Music Studio z miasta Poznań oferuje przystępne cenowo lekcje próbne, które pozwolą Ci zidentyfikować największe wyzwania związane z tym instrumentem oraz poznać lepiej Twojego przyszłego nauczyciela.

Dobry nauczyciel to podstawa!

W przypadku nauki gry na skrzypcach dobry nauczyciel jest na wagę złota. Opanowanie tego instrumentu nie jest łatwe, a rozwijanie swoich umiejętności w pojedynkę może okazać się nie lada wyzwaniem. W poznańskim Studio Performance spotkasz doświadczonych nauczycieli, którzy rzetelnie zapoznają Cię z podstawami gry na tym instrumencie oraz dobiorą ćwiczenia na miarę Twoich potrzeb.

Performance Music Studio

Próbna Lekcja 85 zł